+48 63 244 22 72


Serwis OPON 24H

język / language / язык

  • Polish (Poland)
  • English (United Kingdom)
  • Russian (CIS)
schowaj | pokaz

Co nowego

Opony z nierównomiernie startym bieżnikiem
16/02/2018

Opony z nierównomiernie startym bieżnikiem „wyząbkowane” ze względów: - bezpieczeństwa, - gorszą przyczepność, - gorsze opory toczenia, - więk [ ... ]

Czy wiesz, że?
12/02/2018

Czy wiesz, po co jest strzałka przy wskaźniku z paliwem? Na desce rozdzielczej, przy wskaźniku z paliwem, bliżej rezerwy znajduje się strzałka - ozna [ ... ]

Wszystkie aktualności

Witamy na naszej stronie!

Wulkanex działa w branży oponiarskiej od ponad 20 lat. Przez cały okres działalności staramy się w jak najlepszy sposób zaspokajać potrzeby klientów, dlatego ciągle rozszerzamy zakres naszych usług. Dzięki temu, że dbamy o ciągły rozwój i profesjonalizm naszych pracowników, nasz zespół doradców, udziela wyczerpujących informacji dotyczących poszczególnych produktów lub usług.

„Wulkanex” zajmuje się sprzedażą hurtową i detaliczną przede wszystkim opon największych światowych producentów takich jak: Michelin, Goodyear, Bridgestone, Continental, Pirelli itd. do każdego typu pojazdu. W swoim asortymencie posiadamy również: felgi, akumulatory, oleje, filtry, akcesoria samochodowe i materiały wulkanizacyjne. Współpracujemy z największymi firmami nie tylko w Polsce, ale również na terenie całej Europy. Jako serwis wykonujemy: wulkanizację opon 24H, naprawy bieżące pojazdów, nabicie i odgrzybienie klimatyzacji, prostowanie felg aluminiowych, montaż i naprawę szyb, naprawę plandek jak również przechowanie opon. W przypadku awarii opony dojeżdżamy do klienta POGOTOWIEM TECHNICZNYM 24h.

Wulkanex to nie tylko SERWIS OPON 24H, ale  również najdłużej czynna w regionie Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów. Na terenie naszej firmy występuje również Myjnia 24H i Parking Tir 24H. Jesteśmy jedną z nielicznych firm na terenie Polski dostępną dla klienta w tak dogodnych godzinach. Nasza siedziba znajduje się w Starym Mieście, obok Konina, 3 km od autostrady A2. Jesteśmy w bliskim sąsiedztwie jednego z największych centrów handlowych w Wielkopolsce.

W przypadku pytań prosimy o kontakt 632442272

Mycie, pielęgnacja, konserwacja

 

  • 24h / dobę
  • Aktywna piana
  • Nabłyszczanie
  • Woskowanie

czytaj więcej